Advert
Advert
Advert

Yiğidoların hocası Güney Amerikada futbolcu izleyecek

Sivasspor Teknik direktörü Samet Aybaba önümüzdeki hafta içerisinde Güney Amerika’ya giderek kırmızı-beyazlı takım için futbolcu izleyecek

Yiğidoların hocası Güney Amerikada futbolcu izleyecek
Yiğidoların hocası Güney Amerikada futbolcu izleyecek Ali CANİKLİGİL
Bu içerik 306 kez okundu.

Sivasspor Teknik direktörü Samet Aybaba önümüzdeki hafta içerisinde Güney Amerika’ya giderek kırmızı-beyazlı takım için futbolcu izleyecek.Konuyla ilgili açıklama yapan Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz,teknik direktör Samet Aybaba ile sürekli bir araya geldiklerini ve transferlerle ilgili çalışma yaptıklarını belirterek “ Hocamızla sürekli konuşuyoruz. Yaptığımız görüşmeler sonunda ortaya bir liste çıktı.Hocamız hafta başında Güney Amerika’ya Latin ülkelerine giderek maç izleyip futbolcu bakacak.Oradan çıkan listeyi adım adım uygulayacağız” dedi.

 Adı sık sık Sivasspor’la anılan Fenerbahçeli Volkan Şen ve Ç.Rizesporlu Léonard Kweuke ile ilgili bir soruya ise Başkan Otyakmaz “Elimizde hazır futbolcular var,Volkan Şen iyi bir futbolcu,kendi adıma takımda görmek isterim. Kweuke konusunda ise,Rize Başkanı Metin Kalkavan’la beraber seyahat ettik,onunla konuştuk,kendi durumu belli değil,eğer durum netleşirse talip olacağımızı söyledim. Kilo vermiş iyi bir Kweuke’yi takımımda görmek isterim”ifadelerini kullandı.

sivas sivasspor kırmızı beyazlı samet aybaba amerika futbolcu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dişi Düve Kesimine Yasak
Dişi Düve Kesimine Yasak
PTT'den kişiye özel pul...
PTT'den kişiye özel pul...